
Wholesale Retro Turquoise Eye Stainless Steel Goldplated Jewelry Set For Women
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Original: $5.92
-65%$5.92
$2.07More Images




Wholesale Retro Turquoise Eye Stainless Steel Goldplated Jewelry Set For Women
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |





















