
Wholesale Ring Alloy Acrylic Drill Geometric Highend Liquid Metal Electroplated
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy + Acrylic Drill |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Women's |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images








Wholesale Ring Alloy Acrylic Drill Geometric Highend Liquid Metal Electroplated
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy + Acrylic Drill |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Women's |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy + Acrylic Drill |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Women's |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























