
Wholesale Ring Alloy Retro Distressed Totem Turquoise Geometric Animals Zodiac Electroplated
Wholesale Ring Alloy Retro Distressed Totem Turquoise Geometric Animals Zodiac Electroplated
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Retro,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
More Images




Wholesale Ring Alloy Retro Distressed Totem Turquoise Geometric Animals Zodiac Electroplated
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Retro,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Retro,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |























