
Wholesale Ring Brass Crown Pattern Cartoon Style Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Crown |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Cartoon |
| Weight | 5g |
Original: $1.57
-65%$1.57
$0.55More Images




Wholesale Ring Brass Crown Pattern Cartoon Style Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Crown |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Cartoon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Crown |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Cartoon |
| Weight | 5g |























