
Wholesale Ring Brass The Crown Cartoon Style Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Cartoon |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images



Wholesale Ring Brass The Crown Cartoon Style Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Cartoon |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Cartoon |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























