
Wholesale Ring Copper Geometric Inlaid Zircon Fashion Simple Allmatch Strip Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images



Wholesale Ring Copper Geometric Inlaid Zircon Fashion Simple Allmatch Strip Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























