
Wholesale Ring Copper Geometric Retro Court Style Electroplating For Women
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
More Images





Wholesale Ring Copper Geometric Retro Court Style Electroplating For Women
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























