
Wholesale Ring Copper Geometric Style Inlaid Zircon For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Original: $2.09
-65%$2.09
$0.73More Images





Wholesale Ring Copper Geometric Style Inlaid Zircon For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |























