
Wholesale Ring Imitation Pearl Geometric Flower Liquid Lava Open Baroque Ins Style Electroplated
Wholesale Ring Imitation Pearl Geometric Flower Liquid Lava Open Baroque Ins Style Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 31g |
Original: $1.06
-65%$1.06
$0.37More Images

















Wholesale Ring Imitation Pearl Geometric Flower Liquid Lava Open Baroque Ins Style Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 31g |























