🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Ring Stainless Steel Geometric Natural Stone French Retro Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Natural Stone |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Geometry |
| Weight | 2g |
Select Color
From $1.26
Original: $3.60
-65%Wholesale Ring Stainless Steel Geometric Natural Stone French Retro Electroplating—
$3.60
$1.26More Images









Wholesale Ring Stainless Steel Geometric Natural Stone French Retro Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Natural Stone |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Natural Stone |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Geometry |
| Weight | 2g |

