
Wholesale Ring Stainless Steel Vintage Style With Letters Numbers Text And Oil Applied
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Apply Oil |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Size | Us Size 13 |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Original: $4.95
-65%$4.95
$1.73More Images


Wholesale Ring Stainless Steel Vintage Style With Letters Numbers Text And Oil Applied
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Apply Oil |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Size | Us Size 13 |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Apply Oil |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Size | Us Size 13 |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |





















