
Wholesale Ring 316L Stainless Steel Animal Zodiac Rhombus Shaped Electroplated Retro Normcore Style
Wholesale Ring 316L Stainless Steel Animal Zodiac Rhombus Shaped Electroplated Retro Normcore Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $3.21
-65%$3.21
$1.12More Images





Wholesale Ring 316L Stainless Steel Animal Zodiac Rhombus Shaped Electroplated Retro Normcore Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Geometry |
| Weight | 4g |























