
Wholesale Ring Titanium Steel Circle Cross Shape Luxury Fashion Female Niche Design Electroplated
Wholesale Ring Titanium Steel Circle Cross Shape Luxury Fashion Female Niche Design Electroplated
| Gender | Ms.,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images







Wholesale Ring Titanium Steel Circle Cross Shape Luxury Fashion Female Niche Design Electroplated
| Gender | Ms.,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ms.,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























