🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Ring Zinc Alloy Geometric Electroplating Fashion Simple Trend Retro Personality Exaggerated Creative Opening Adjustable Unisex
Wholesale Ring Zinc Alloy Geometric Electroplating Fashion Simple Trend Retro Personality Exaggerated Creative Opening Adjustable Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Exotic,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Select Color
Select Spec
From $1.68
Wholesale Ring Zinc Alloy Geometric Electroplating Fashion Simple Trend Retro Personality Exaggerated Creative Opening Adjustable Unisex—
$1.68
More Images






Wholesale Ring Zinc Alloy Geometric Electroplating Fashion Simple Trend Retro Personality Exaggerated Creative Opening Adjustable Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Exotic,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Exotic,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |























