
Wholesale Rings Alloy Geometric Oil Dripping Retro Fashion Couple Set
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | All Yards |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 41g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images





Wholesale Rings Alloy Geometric Oil Dripping Retro Fashion Couple Set
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | All Yards |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | All Yards |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 41g |























