
Wholesale Rings Retro Style Copper Hemp Rope Winding Geometric Electroplating Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $0.95
-65%$0.95
$0.33More Images






Wholesale Rings Retro Style Copper Hemp Rope Winding Geometric Electroplating Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























