
Wholesale Rings Titanium Steel Geometric Hollow Out Electroplated For Women
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable (Stainless Steel) |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $1.01
-65%$1.01
$0.35More Images
























Wholesale Rings Titanium Steel Geometric Hollow Out Electroplated For Women
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable (Stainless Steel) |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable (Stainless Steel) |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























