
Wholesale Rotating Decompression Ring Titanium Steel Geometric Men's Jewelry Electroplated
| Gender | Four-Piece Set,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Four-Piece Set |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $2.85
-65%$2.85
$1.00More Images




Wholesale Rotating Decompression Ring Titanium Steel Geometric Men's Jewelry Electroplated
| Gender | Four-Piece Set,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Four-Piece Set |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Four-Piece Set,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Four-Piece Set |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























