
Wholesale S925 Silver Needle And Copper Earrings With Geometric Star Pattern Electroplated For Women Simple Minimalist Style
Wholesale S925 Silver Needle And Copper Earrings With Geometric Star Pattern Electroplated For Women Simple Minimalist Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $4.39
-65%$4.39
$1.54More Images





Wholesale S925 Silver Needle And Copper Earrings With Geometric Star Pattern Electroplated For Women Simple Minimalist Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 10g |























