
Wholesale S925 Sterling Silver Moissanite Couple Rings With The Crown Pattern And Chic Geometric Style
Wholesale S925 Sterling Silver Moissanite Couple Rings With The Crown Pattern And Chic Geometric Style
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Quality Of Precious Metals | About 3-3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Chic Style,Geometry |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $20.78
-65%$20.78
$7.27More Images



Wholesale S925 Sterling Silver Moissanite Couple Rings With The Crown Pattern And Chic Geometric Style
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Quality Of Precious Metals | About 3-3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Chic Style,Geometry |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Quality Of Precious Metals | About 3-3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Chic Style,Geometry |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |





















