
Wholesale Shell Earrings Handmade Geometric Natural Style Alloy Stainless Steel
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images























Wholesale Shell Earrings Handmade Geometric Natural Style Alloy Stainless Steel
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |





















