Wholesale Silicone Casual Universal Wristwatch With Round Dial Plastic Case Stainless Steel Buckle Spiral Crown And Ordinary Glass Mirror
Wholesale Silicone Casual Universal Wristwatch With Round Dial Plastic Case Stainless Steel Buckle Spiral Crown And Ordinary Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 21g |
Original: $2.44
-65%$2.44
$0.85More Images
Wholesale Silicone Casual Universal Wristwatch With Round Dial Plastic Case Stainless Steel Buckle Spiral Crown And Ordinary Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 21g |





















