
Wholesale Simple Elegant Geometric Titanium Steel Necklace With Electroplating Design Unisex
Wholesale Simple Elegant Geometric Titanium Steel Necklace With Electroplating Design Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images








Wholesale Simple Elegant Geometric Titanium Steel Necklace With Electroplating Design Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























