
Wholesale Simple Fashion Gold Plated Necklace With Geometric And Wave Pattern Flat Square Encryption Grinding Chain
Wholesale Simple Fashion Gold Plated Necklace With Geometric And Wave Pattern Flat Square Encryption Grinding Chain
| Chain Style | Flat Tetragonal Encryption Grinding Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Wave,Geometry |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images






Wholesale Simple Fashion Gold Plated Necklace With Geometric And Wave Pattern Flat Square Encryption Grinding Chain
| Chain Style | Flat Tetragonal Encryption Grinding Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Wave,Geometry |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Tetragonal Encryption Grinding Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Wave,Geometry |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























