
Wholesale Simple Geometric Ferris Wheel Beaded Necklace With Real Gold Plated Stainless Steel And Natural Stone Pendant For Women
Wholesale Simple Geometric Ferris Wheel Beaded Necklace With Real Gold Plated Stainless Steel And Natural Stone Pendant For Women
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $3.11
-65%$3.11
$1.09More Images






Wholesale Simple Geometric Ferris Wheel Beaded Necklace With Real Gold Plated Stainless Steel And Natural Stone Pendant For Women
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |





















