
Wholesale Simple Geometric Ferris Wheel Square Titanium Steel Ring Electroplated 18K Gold For Men And Women
Wholesale Simple Geometric Ferris Wheel Square Titanium Steel Ring Electroplated 18K Gold For Men And Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 8 |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $2.75
-65%$2.75
$0.96More Images






Wholesale Simple Geometric Ferris Wheel Square Titanium Steel Ring Electroplated 18K Gold For Men And Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 8 |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 8 |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |























