
Wholesale Simple Geometric Shining 18K Gold Plated Titanium Steel Ring Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.10
-65%$4.10
$1.43More Images






Wholesale Simple Geometric Shining 18K Gold Plated Titanium Steel Ring Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























