
Wholesale Simple Geometric Stainless Steel And Titanium Steel 18K Gold Plated Zircon Ball Tassel Necklace And Bracelet Set For Women
Wholesale Simple Geometric Stainless Steel And Titanium Steel 18K Gold Plated Zircon Ball Tassel Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Versatile,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $5.39
-65%$5.39
$1.89More Images





Wholesale Simple Geometric Stainless Steel And Titanium Steel 18K Gold Plated Zircon Ball Tassel Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Versatile,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Versatile,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 20g |























