
Wholesale Simple Geometric Stainless Steel Electroplated Cuban Chain Choker Necklace For Women
Wholesale Simple Geometric Stainless Steel Electroplated Cuban Chain Choker Necklace For Women
| 1 | Light Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Necklace Customization |
| 3 | Necklace Titanium Steel |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images





Wholesale Simple Geometric Stainless Steel Electroplated Cuban Chain Choker Necklace For Women
| 1 | Light Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Necklace Customization |
| 3 | Necklace Titanium Steel |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Light Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Necklace Customization |
| 3 | Necklace Titanium Steel |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















