
Wholesale Simple Geometric Stainless Steel Finger Ring With Laser Wing Of Freedom Design And Electroplating Treatment
Wholesale Simple Geometric Stainless Steel Finger Ring With Laser Wing Of Freedom Design And Electroplating Treatment
| Gender | Wings Of Freedom,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $0.93
-65%$0.93
$0.33More Images




Wholesale Simple Geometric Stainless Steel Finger Ring With Laser Wing Of Freedom Design And Electroplating Treatment
| Gender | Wings Of Freedom,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Wings Of Freedom,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















