
Wholesale Simple Geometric Titanium Steel Gold Inlaid Cross Pendant Water Wave Chain Unisex Necklace
Wholesale Simple Geometric Titanium Steel Gold Inlaid Cross Pendant Water Wave Chain Unisex Necklace
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 13g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images






Wholesale Simple Geometric Titanium Steel Gold Inlaid Cross Pendant Water Wave Chain Unisex Necklace
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 13g |























