
Wholesale Simple Light Luxury Geometric Heart Shaped Stainless Steel Electroplated Long Ushaped Earrings For Women
Wholesale Simple Light Luxury Geometric Heart Shaped Stainless Steel Electroplated Long Ushaped Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $3.35
-65%$3.35
$1.17More Images




Wholesale Simple Light Luxury Geometric Heart Shaped Stainless Steel Electroplated Long Ushaped Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 20g |























