
Wholesale Simple Niche Ins Style Geometric Fivepointed Star Zircon Inlaid Copper Earrings
| Gender | Ear Buckle,Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.88
-65%$1.88
$0.66More Images









Wholesale Simple Niche Ins Style Geometric Fivepointed Star Zircon Inlaid Copper Earrings
| Gender | Ear Buckle,Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ear Buckle,Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























