
Wholesale Simple Unisex Electroplated Copper Heart Shape Pendant Necklace With O Word Chain
Wholesale Simple Unisex Electroplated Copper Heart Shape Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images





Wholesale Simple Unisex Electroplated Copper Heart Shape Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























