
Wholesale Sports Military Watch With Alloy Case Textile Strap Stainless Steel Buckle And Round Dial
Wholesale Sports Military Watch With Alloy Case Textile Strap Stainless Steel Buckle And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Textile |
| Style | Sport |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images











Wholesale Sports Military Watch With Alloy Case Textile Strap Stainless Steel Buckle And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Textile |
| Style | Sport |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Textile |
| Style | Sport |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |





















