
Wholesale Square Alloy Alloy And Steel Belt Quartz Women's Watch With Roman Numeral Semiwaterproof And Leisure Style
Wholesale Square Alloy Alloy And Steel Belt Quartz Women's Watch With Roman Numeral Semiwaterproof And Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Metal Butterfly Double Snap Button,Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Width 22Mm,Height 26Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 24g |
Original: $15.84
-65%$15.84
$5.54More Images










Wholesale Square Alloy Alloy And Steel Belt Quartz Women's Watch With Roman Numeral Semiwaterproof And Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Metal Butterfly Double Snap Button,Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Width 22Mm,Height 26Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Metal Butterfly Double Snap Button,Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Width 22Mm,Height 26Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 24g |























