
Wholesale Square Quartz Watch With Starry Diamond Mesh Strap Alloy Case Stainless Steel Strap Light Luxury Leisure Style
Wholesale Square Quartz Watch With Starry Diamond Mesh Strap Alloy Case Stainless Steel Strap Light Luxury Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Original: $3.36
-65%$3.36
$1.18More Images







Wholesale Square Quartz Watch With Starry Diamond Mesh Strap Alloy Case Stainless Steel Strap Light Luxury Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |





















