
Wholesale Stackable Jewelry Set Stainless Steel Titanium Steel Geometric Electroplated Necklace And Bracelet For Women
Wholesale Stackable Jewelry Set Stainless Steel Titanium Steel Geometric Electroplated Necklace And Bracelet For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $6.79
-65%$6.79
$2.38More Images






Wholesale Stackable Jewelry Set Stainless Steel Titanium Steel Geometric Electroplated Necklace And Bracelet For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |





















