
Wholesale Stackable Stainless Steel Geometric Electroplated Bracelets For Women Light Luxury High End Jewelry
Wholesale Stackable Stainless Steel Geometric Electroplated Bracelets For Women Light Luxury High End Jewelry
| Couple Bracelets | High-End Bracelet |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Non Fading Bracelet | Bracelet Light Luxury Niche |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenirs |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| The Bracelet Does Not Fade | Stacking Bracelets |
| Weight | 50g |
Original: $5.25
-65%$5.25
$1.84More Images







Wholesale Stackable Stainless Steel Geometric Electroplated Bracelets For Women Light Luxury High End Jewelry
| Couple Bracelets | High-End Bracelet |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Non Fading Bracelet | Bracelet Light Luxury Niche |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenirs |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| The Bracelet Does Not Fade | Stacking Bracelets |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Couple Bracelets | High-End Bracelet |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Non Fading Bracelet | Bracelet Light Luxury Niche |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenirs |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| The Bracelet Does Not Fade | Stacking Bracelets |
| Weight | 50g |





















