
Wholesale Stackable Stainless Steel Geometric Electroplated Women's Bracelet
| Bracelet Girls | Zircon Bracelet Flashes |
|---|---|
| Bracelet Light Luxury Niche | High-End Women's Bracelet |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenirs |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images
















Wholesale Stackable Stainless Steel Geometric Electroplated Women's Bracelet
| Bracelet Girls | Zircon Bracelet Flashes |
|---|---|
| Bracelet Light Luxury Niche | High-End Women's Bracelet |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenirs |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bracelet Girls | Zircon Bracelet Flashes |
|---|---|
| Bracelet Light Luxury Niche | High-End Women's Bracelet |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenirs |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |





















