
Wholesale Stainless Steel Alloy Diamondtreated Heart And Bow Pattern Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Bow |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Original: $4.35
-65%$4.35
$1.52More Images








Wholesale Stainless Steel Alloy Diamondtreated Heart And Bow Pattern Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Bow |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Bow |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |





















