
Wholesale Stainless Steel And Copper Geometric And Cartoon Style Hollow Cat Eye Star Pendant Necklace For Women And Men
Wholesale Stainless Steel And Copper Geometric And Cartoon Style Hollow Cat Eye Star Pendant Necklace For Women And Men
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Wholesale Stainless Steel And Copper Geometric And Cartoon Style Hollow Cat Eye Star Pendant Necklace For Women And Men
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |























