
Wholesale Stainless Steel And Copper Geometric Lucky Grass Micro Diamond Plated Necklace Unisex Fine Style Clavicle Chain Accessories
Wholesale Stainless Steel And Copper Geometric Lucky Grass Micro Diamond Plated Necklace Unisex Fine Style Clavicle Chain Accessories
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon |
| Weight | 5g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images





Wholesale Stainless Steel And Copper Geometric Lucky Grass Micro Diamond Plated Necklace Unisex Fine Style Clavicle Chain Accessories
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon |
| Weight | 5g |





















