
Wholesale Stainless Steel And Copper Jewelry Geometric Pearl Butterfly Zircon Light Luxury Elegant Gorgeous Diamond Necklace Unisex Allmatch Clavicle Chain
Wholesale Stainless Steel And Copper Jewelry Geometric Pearl Butterfly Zircon Light Luxury Elegant Gorgeous Diamond Necklace Unisex Allmatch Clavicle Chain
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Wholesale Stainless Steel And Copper Jewelry Geometric Pearl Butterfly Zircon Light Luxury Elegant Gorgeous Diamond Necklace Unisex Allmatch Clavicle Chain
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |





















