
Wholesale Stainless Steel And Copper Sixpointed Star Geometric Light Luxury Elegant Gorgeous Diamond Women's Allmatch Clavicle Necklace
Wholesale Stainless Steel And Copper Sixpointed Star Geometric Light Luxury Elegant Gorgeous Diamond Women's Allmatch Clavicle Necklace
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Original: $1.47
-65%$1.47
$0.51More Images






Wholesale Stainless Steel And Copper Sixpointed Star Geometric Light Luxury Elegant Gorgeous Diamond Women's Allmatch Clavicle Necklace
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |























