
Wholesale 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Bead Chain Women's English Letter Pendant Necklace With Ins Style And Electroplating
Wholesale 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Bead Chain Women's English Letter Pendant Necklace With Ins Style And Electroplating
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Ins Style,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images
























































Wholesale 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Bead Chain Women's English Letter Pendant Necklace With Ins Style And Electroplating
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Ins Style,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Ins Style,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























