
Wholesale 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Figaro Nk Chain Necklace With Geometric Style For Men
Wholesale 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Figaro Nk Chain Necklace With Geometric Style For Men
| Chain Style | Nk Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images













Wholesale 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Figaro Nk Chain Necklace With Geometric Style For Men
| Chain Style | Nk Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Nk Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |























