
Wholesale 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Geometric Letter Pendant Necklace For Unisex With Electroplating Treatment
Wholesale 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Geometric Letter Pendant Necklace For Unisex With Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $2.27
-65%$2.27
$0.79More Images






























Wholesale 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Geometric Letter Pendant Necklace For Unisex With Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























