
Wholesale Stainless Steel Chain Tassel Earrings Electroplated With Sun Moon Stars Flowers Animal Shapes
Wholesale Stainless Steel Chain Tassel Earrings Electroplated With Sun Moon Stars Flowers Animal Shapes
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Animals,Zodiac |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Insect,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $3.02
-65%$3.02
$1.06More Images























Wholesale Stainless Steel Chain Tassel Earrings Electroplated With Sun Moon Stars Flowers Animal Shapes
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Animals,Zodiac |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Insect,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Animals,Zodiac |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Insect,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























