
Wholesale 316L Stainless Steel Constellation Pendant Necklace With Electroplating And Cross Chain
Wholesale 316L Stainless Steel Constellation Pendant Necklace With Electroplating And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Constellation |
| Style | Ins Style,Twelve Constellations |
| Weight | 6g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images
















Wholesale 316L Stainless Steel Constellation Pendant Necklace With Electroplating And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Constellation |
| Style | Ins Style,Twelve Constellations |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Constellation |
| Style | Ins Style,Twelve Constellations |
| Weight | 6g |























